jupiter venus kavusumu
13 Kasım 2017 Pazartesi saat 11:06 ile 11:25 arasında gökyüzünün iki büyük iyicili Jüpiter ve Venüs Akrep Burcu’nda kavuşuyorlar !

Her ne kadar Venüs Akrep Burcu’nda zarar görüyor ve Jüpiter ile yan yana geldiklerinde kıskançlık, ilişki krizleri, saplantılı duygular ve intikam ateşini körükleyebiliyor olsa da, bu iki iyicil gezegen aynı zamanda ameliyatlar, çocuklarla ilgili konular, sanatsal faaliyetler, ticari işler, para konuları, evlilik, ilişkilerle ilgili girişimler ve ilişkilerde büyük hoşgörüye sahip olmak anlamında da olumlu bir etki sağlıyor olacaklar. Sonuçta hayatta her şey bir seçim, siz hangisini seçmek isterdiniz ?

11:06 İle 11:25 arasında ilgili konularda bir niyet yapabilir, gözlerinizi kapatıp niyetinize odaklanabilir ve bu süreçte eğer inançlarınıza uyuyorsa dua ederek süreci etkili şekilde değerlendirebilirsiniz.

Gökyüzünde gezegenlerin en iyi pozisyonda olduğu bu zamanı kaçırmayın ve Kasım ayının kalan zamanında sizi neler beklediğini aşağıda okuyun;

KOÇ BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu zaman diliminde özellikle eşinizin, dostlarınızın, partnerinizin ve ortaklarınızın gelirlerinde bir artış bekleyebilirsiniz. Miraslar, nafaka, burs, toplu paralar konusunda fırsatlara açık olduğunuz bu zaman diliminde, yaşamınızda gizli olan her şeyi öğrenmek isteyecek, araştırma merakınızın arttığını fark edecek ve üstü örtülü olan her konunun altında ne olduğunu bilmek isteyerek, önemli bilgiler edinebileceksiniz. Eğer bekarsanız Venüs Akrep geçişinde gizemli, hayatı tam olarak öngörülemeyen, polis, cerrah, dedektif, kimyager, satış pazarlama, doktorluk gibi mesleklerde çalışan insanlarla tanışabilir, flört etmeye başlayabilirsiniz, ancak bu süreçte özellikle ilişkilerde gizli durumlardan, 3.kişi durumuna düşmekten ve evli kişilerle ilişki kurmaktan uzak durmanızı önermekteyim. İlişkisi devam edenlerin daha romantik, tensel uyuma önem vereceği, fiziksel paylaşımlarını arttıracağı bu süreç, hem finansal anlamda he

Venüs Akrep Notu: Gizli ilişkilerden uzak durmayı tercih edin ve yakınlarınıza bağları geliştirin. Sürecin getirdiği ruhsal gelişimi gözlemleyerek, Günlük yaşamınızın içine spiritüel çalışmaları ekleyin.

BOĞA BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Sizin evlilik ve ilişkiler alanınızda ilerleyen Venüs bu zaman diliminde bekarsanız yaşamınıza birden fazla partner adayı gelmesine aracı olurken, ilişkisi devam edenlerin bu zaman diliminde daha uyumlu, barışçıl ve birlikte olmaktan keyif alabilecekleri bir süreç başlamış oluyor. Venüs Akrep geçişinde evlenmeyi düşünebilir, planınız dahilinde evlenebilir, partnerinizle keyifli seyahatlere çıkabilir ve çok eğlenebilirsiniz. Yaşamınızda olan her insandan zeka, iletişim becerisi ve çabuk kavrayabilme yeteneği bekleyeceğiniz bu zaman diliminde, sosyal çevre desteğini de yoğun olarak alırken, iş hayatınızda sizinle iş yapmak isteyen ve ortaklık teklif eden insanlar da sözkonusu olabilecek. Venüs Akrep size ikili ilişkiler alanında hareket kazandırırken, ilişkiler aracılığı ile neşenizin, mutluluğunuzun ve yaşamdan aldığınız keyfin artması öngörülüyor. Bu süreçte ayrıca avukatla çalışmaya başlayabilir, danışmanlardan destek alabilir ve kendinize iyi finansal destek sağlayacak yerlerle görüşebilirsiniz.

Venüs Akrep Notu: Yaratıcılığınızı geliştirecek alanlara yönelin ve yeteneklerinizi keşfetmeye çalışın. Yakın dostlarınız ve partnerinizle ilişkilerinizdeki mutluluğa odaklanmayı tercih edin ve bekarsanız sosyal ortamlarda daha sık bulunmaya çalışın.

İKİZLER BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Günlük yaşamınızda birden çok görüşme, seyahat, eğitim, yeni bilgiler edinme, iletişim kurma ve yeni insanlarla görüşme etkisi sunacak olan bu zaman diliminde iş hayatınızda çok verimli görüşmeler yapacak, yeni insanlarla tanışacak ve daha çok kişiye ulaşabileceksiniz. Özellikle iş yerinizdeki huzurun sağlanması ve günlük yaşamınıza mutluluk duygusunun gelmesi açısından bu süreç oldukça keyiflidir. Kendinize bir evcil hayvanı dost edinebileceğiniz bu zaman diliminde özellikle böyle bir arzunuz varsa önceliği sokak hayvanları ve barınaklara vermeniz harika olacak. Özel hayatınızda eğer bekarsanız, aynı iş yerinde çalıştığınız birisi ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte tanışacağınız insan, iletişim, medya, devletle ilgili işler, polis, hemşire, sağlık görevlisi veya yazarlık mesleği yapan biri olabilir. İlişkisi devam edenlerinizin bu süreçte özel hayatını başkaları ile paylaşmaması ve üçüncü kişileri çok fazla dahil etmemesi faydalı olacaktır. Venüs Akrep geçişi yaşamınıza daha fazla eğlence, arkadaşlık ilişkileri, eğitimler ve hızlı alınan haberler getiriyor olacak.

Venüs Akrep Notu: Çalışma arkadaşlarınız ve ailenizle olan uyumunuzu gözlemleyin ve günlük yaşamınıza sanatsal faaliyetler katmayı planlayın. Bu süreçte barınaktan bir hayvan sahiplenmek size iyi gelecek.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte aşk hayatınız ve çocuklar alanınız canlanırken, eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu süreç size faydalı gelecek. Çocuklarınızdan sevindirici haberler almak, gebe kalmak, onların varlığı ile mutlu olmak için ideal olan bu dönemde yaşamınızda size ilgi duyan birden fazla insanla karşılaşacaksınız. Eğer evli veya ilişkisi olan bir Yengeç iseniz, spekülasyon ve risklere açık olduğunuz için bu zaman diliminde ilişkinizin dışında bir flört dönemi başlatmamaya özen göstermelisiniz. Partnerinizle romantik bir tatil planı oluşturmak, şehir içinde bile olsa farklı yerlere arasıra gitmek bu zamanda sizi çok mutlu edecek. İlişkisi olmayanlarınıza ise harika haberlerim var, çünkü artık birçok partner adayını hayatınızda bulabilir ve içlerinden en zeki ve güzel olanını seçerek yaşamınıza alabilirsiniz. Özellikle sanatsal çalışmalar, reklam ve tanıtım işleriniz için de çok yararlı olan bu dönemde spora başlayabilir, yaratıcı çalışmalara katılabilir, seyahatler edebilir ve yeni eğitimlere katılabilirsiniz.

Venüs Akrep Notu: İlişkiniz varsa geçmişi düşünmemeyi tercih edin ve şimdiki ana odaklanın. Spor ve sanatsal faaliyetler alanlarında neler yapabileceğinizi keşfedin. Romantik bir tatil planlayın ve yaşamınıza artan eğlenceyi keşfedin.

ASLAN BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte aile bireylerinizle iletişiminizin ve anlaşmanızın çok daha kolay olacağı, evde olmak, evinizi zevklerinize göre düzenlemek ve arkadaşlarınızı evde ağırlamaktan oldukça keyif alacağınız, yakınlarınızın yoğun desteğini alacağınız bir süreçtesiniz. Özellikle arasıra evinizde oyun partileri düzenleyerek, arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilir, yaşam alanınızı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bu süreç sizde eski ilişkilerden haberler gelmesine sebep olabilirken, yeni tanıştığınız insanlarla aranızda oldukça derin bağlar hissedeceksiniz. Miraslar, toplu paralar, alım satım işlerinizde size destek olacak olan bu süreçte ilişkilerinizde hem iyi bir iletişim yeteneği olan hem de güven oluşturacak insanlara yöneleceksiniz. İlişkiniz devam ediyorsa Venüs Akrep geçişi size aynı evde yaşama fikri verebileceği gibi, ortak bir düzen oluşturma, evlilik yapma konularını da iyiden iyiye düşündürüyor olacak. Kasım ayının geri kalan kısmında olası operasyon, estetik işlemler ve düzeltmeler yaptırmak için de oldukça iyi bir zamanlamada olacaksınız.

Venüs Akrep Notu: Ruhunuzdaki sevgiye daha fazla odaklanın ve incinmekten korkmadan, duygularınızı içtenliğinizle kabul ederek, paylaşın. Aile ve evinize zaman ayırmak size iyi gelecek.

BAŞAK BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte arkadaşlık ilişkileriniz, akrabalar, komşular ve sosyal çevreniz sizin için daha önemli bir hale gelirken, özellikle iletişim ağlarınız daha da artacak ve istediğiniz her bilgiye hemen ulaşabileceksiniz, ancak dedikodular konusunda özellikle dikkatli davranmanız ve iyi niyetle bile olsa 3.kişiler hakkında konuşmamanız size fayda sağlayacak. Bu keyifli süreçte seyahatler, eğitim ve iletişim alanlarından daha fazla para kazanabilme şansınız var. Kitap yazmak, blog yazmaya başlamak, spikerlik, sunuculuk kursları, iletişim ve eğitim alanındaki her iş ve bunun dışında internet sitenizi düzenlemek ve reklamlar ile ilgili işleriniz için harika zamanlamadasınız. Venüs’ün bu geçişi bekarsanız sosyal ortamlar aracılığı ile yeni insanlarla tanışmaya ve yeni flörtlerin başlamasına sebebiyet verirken, ilişkisi olanların evlenmeyi düşünebileceği keyifli bir süreçtesiniz. Özel yaşamınızı diğer insanlarla çok fazla paylaşmamanız ve partnerinizle seyahatlere gitmeniz, sosyal etkinliklerinizi arttırmanız sizi bu dönemde çok mutlu edecek. Venüs bu zaman diliminde iletişim becerilerinizle öne çıkmanızı sağlarken, anlaşmalar, sınavlar ve imzalar konusunda fırsatlara destek olacak.

Venüs Akrep Notu: Yakın ilişkileriniz günlük yaşamınızdaki keyifin ve mutluluğun anahtarıdır, onlarla daha fazla görüşmeye çalışın, örneğin evinizde bir toplanma günü belirleyerek yemek daveti verin. Süreç boyunca kendinizi en iyi şekilde ifade etmeye çalışın ve teklifleri bekleyin.

TERAZİ BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte sahip olduğunuz yeteneklerden daha fazla para kazanabilecek, para kazanma konusunda yeni insanlarla bağlantıya geçebilecek ve görüşmeler yapacaksınız. Sahip olduğunuz değerlerin arttığı bu süreçte alım satım işleriniz ve parasal konularda şanslı olacak, iş arıyorsanız birçok iş görüşmesi yapabileceksiniz. Hayatınıza zeki, gizemli ve kontrolcü özelliği yüksel insanların gireceği bu süreçte onlardan biri ile flört etmeye de başlayabilirsiniz. Günlük yaşamınıza rahatlık, istediğine hemen ulaşma, haberleşmede hızlılık getirecek olan bu zaman diliminde kendinize yeni teknolojik aletler satın alabilecek, bilgiye daha çok değer verecek ve oradan oraya koşturuyor olacaksınız. Venüs Akrep geçişi size sahip oldukları ile gurur duyma, ilişkilerde harekete geçme ve hem sosyal hayatınız hem de iş hayatınızda birçok yeni bağlantı kurma imkanı tanıyan keyifli bir süreç olacak.

Venüs Akrep Notu: Sahip olduğunuz kaynakların en mutlu edeninin ilgi görmek ve sevilmek olduğunu hatırlayın. Yeteneklerinizi gözden geçirin ve kendinizi geliştirecek bir alan bulmayı tercih edin. Bu bir hobi de olabilir.

AKREP BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Sizi her zaman olduğunuzdan çok daha güzel, alımlı, çekici, enerjik ve etkileyici gösterecek olan bu zaman diliminde barışçıl tavrılarınız, uyumlu yapınız ve fiziksel özelliklerinizle dikkat çekeceksiniz. İş hayatınızda reklam ve tanıtımlara yer vermek, sosyal ilişkilerinizden faydalanmak ve özel yaşamınızda huzuru daha fazla hissetmek için ideal olan bu zaman dilimi, bekar olanlarınıza yepyeni bir ilişki fırsatı sunuyor olacak. Ancak ilişkilerinizin yüzeysel kalmaması ve sadece cinselliğe dayalı olmaması için, partnerinizi tanımaya ve onunla daha çok zaman geçirmeye ihtiyacınız olacak. Genel motivasyon, neşe ve eğlenceli yönlerinizin arttığı bu süreçte, bilgiye, öğrenmeye, gezmeye, yeni konularda bilgi sahibi olmaya çok değer verecek, etkili iletişiminiz ve uyumlu tavırlarınızla istediğiniz her alanda kolayca başarı elde edebileceksiniz.

Venüs Akrep Notu: Süreç boyunca kişisel bakımınızı daha iyi hale getirecek alternatif yöntemler deneyin. Örneğin cilt bakımı randevusu alın, kuaföre gidin vb. İlişkilerinizdeki uyumlu ve barışçıl doğanızı koruyun ve bu tavrınızın size sevgi ve mutluluk olarak geri döndüğünü gözlemleyin.

YAY BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu zaman diliminde şifalanma, iyileşme, kayıplar, rüyalar ve yeniden doğum alanınız harekete geçerken, aile içi ve arkadaş çevresinde olabilecek iletişim kayıplarına karşı oldukça dikkatli davranmayı tercih etmelisiniz. Dedikodulardan ve arkanızdan konuşanlardan zarar görme ihtimalinizin olduğu bu zaman diliminde, özel ilişkilerinizi ve sahip olduklarınızı güvenmediklerinizle paylaşmamanız size iyi gelecek. Ruhsal alanınızda yeni bir öğretme öğrenme süreci başlatan bu zaman diliminde, meditasyon, enerji çalışmaları ve kişisel gelişimden yüksek düzeyde fayda elde edebilir, sakin, deniz kıyısı yerlere giderek kafanızı rahatlatabilir ve kendi başınıza kalarak ilişkilerinizi yeniden gözlemleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda partnerinizle sakin ortamları tercih edip, ilişkinizi diğer insanlarla paylaşmamanız gereken bu dönemde, parasal olarak bir dengelemeye gitmeniz ve gereksiz harcamalardan kaçınmanız da yararlı olacaktır. İlişkisi olmayanlarınız bu zaman diliminde tanıştığınız insanlarla aranızda karmik bağ olduğunu hissedecek ve onunla geçmişten tanışıyormuşçasına derin bağlar kurma imkanına sahip olacaksınız. Venüs Akrep geçişini ruhsal gelişiminize katkı sağlayacak şekilde geçirmeniz Kasım ayında size gelecek.

Venüs Akrep Notu: Kırıldığınız, incindiğiniz noktalara rağmen kalbinizi sevgiye açmayı tercih edin. Dua, meditasyon, enerji çalışmaları uygulayın. Geçmişte kırıldığınız noktaları tespit edin ve şifalandırmaya niyet edin. Bu süreçte bir rüya defteri tutun ve onları not edin.

OĞLAK BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu zaman diliminde sosyal ilişkilerinizin daha fazla desteğini görürken, etkinlikler, düğün, davet ve organizasyonlarda daha çok yer alacak, katıldığınız etkinlikler aracılığı ile hem sosyal yaşamınız hem de özel hayatınızda yeni insanlarla tanışabileceksiniz. Bu süreçte kariyer gelirlerinizde artış bekleyebilir, zam isteyebilirsiniz. İş alanınıza göre, televizyonda yer alabilir veya seminerler, sunumlar, eğitimler aracılığı ile kendinizi çok daha iyi ifade etme alanları yakalayabilirsiniz. İlişkileriniz bu süreçte geleceğe yönelik yeni bakış açıları oluşturabileceğiniz bir süreçten geçerken, bu keyifli zaman diliminde hayatınızda birçok görüşme, davet ve fırsatlar yer alıyor olacak. Kasım ayında davetleri değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Venüs Akrep geçişinde ayrıca internet veya takım çalışmaları, gruplar üzerinden tanıştığınız insanları yaşamınıza alabilir, sosyal medya ile ilgili işlerinizi de kolayca halledebilirsiniz.

Venüs Akrep notu: Geleceğe yönelik beklenti ve hedeflerinize odaklanarak kendiniz için bir plan oluşturun. Kendinize bir dilek ağacı veya niyet tablosu yaratarak, gelecekte sahip olmak istediğiniz şeyleri yazın ve bu ay saklayın

KOVA BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu zaman diliminde toplum içinde kendinizi zekanız, bilginiz, iletişim becerileriniz ve fiziksel güzelliğinizle daha iyi ifade edecek, patronlarınız, aileniz, iş yaptığınız insanlardan yoğun destek göreceksiniz. İş alanınız basın yayın, havacılık, avukatlık, öğretmenlik, yurtdışı bağlantılı işler ve danışmanlık alanları ise özellikle daha iyi para kazanabileceğiniz, iş yaptığınız kişilerle daha iyi ilişkiler geliştirebileceğiniz bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. Özel yaşamınızda sizden yaşça büyük, olgun, iletişim becerileri yüksek insanlarla tanışabilir, bu zaman diliminde ayrıca sizden farklı bir şehirde veya yer olarak uzakta olan biriyle flört de edebilirsiniz. Devam eden ilişkilerde 3.kişilerden duyduklarınızla hareket etmemeniz gereken Venüs Akrep geçişinde, yaşamınızda kariyer alanınızın fırsatlara açık olması ve ilişkilerinizde kendinizi çok daha iyi ifade edeceğiniz, verimli bir zaman açılmış oluyor.

Venüs Akrep Notu: Kariyer ile ilgili yapmanız gereken planlara odaklanın ve her zamankine oranla giderek artan ışığınızı ve enerjinizi insanlarla paylaşmaktan çekinmeyin.

BALIK BURCU

Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 1 Aralık’a dek Akrep Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte aydınlanma, yeni ufuklar geliştirme alanınız harekete geçerken, seyahat etmek, yeni eğitimlere başlamak, kişisel gelişim, astroloji ve danışmanlardan yararlanmak size çok iyi gelecek. Özellikle eğitiminiz devam ediyorsa, öğretmenlerinizle daha iyi anlaşma imkanı bulacak, kurslar, seminerler ve eğitimlerle yaşamınıza daha fazla bilgi katıyor olacaksınız. Eşinizle, partnerinizle ve dostlarınızla iletişiminizin daha uyumlu, etkili ve barışçıl olmasını beklediğimiz Venüs Akrep geçişinde eğer bekarsanız sizden ayrı bir yerde olan biriyle flört edebilirsiniz. Ayrıca partner adayınız, basın yayın, hukuki havacılık, eğitim alanları, iletişim işlerinde çalışan biri olabilir. Kasım ayında bu geçiş size yeni umutlar edinmeniz, iletişiminizi güçlendirmeniz, hayata daha moralli bakmanız ve yeni bilgiler edinmeniz için destek olurken, bu süreç evlenmek isteyenleriniz için de oldukça ideal görünmekte.

Venüs Akrep Notu: Spiritüel bir öğretmene başvurun, kişisel gelişim, astroloji kitapları satın alın. Partnerinizle olan iletişimde artan güven ve sevgiye konsantre olmayı tercih edin.

Lütfen Bekleyin