ASTROLOJİ EĞİTİMİ Astroloji Eğitimi Başlıyor...

Nasıl Astrolog Olunur ?

Astroloji ilk uygarlıklardan bu yana günümüze aktarılmış en etkili ilimdir. Zamanın en ileri gelen matematikçileri, sanatçıları, filozofları, gökbilimcileri ve düşünürleri astrolojiyi her daim kullanmışlar ve hayatlarına yıldızların rehberliği eşliğinde yön vermişlerdir.

16 ve 17. Yüzyıllarda Astroloji  Johannes Kepler  gibi önemli gökbilimciler tarafından da benimsenmiş ve Avrupa'nın önde gelen üniversitelerinde bilim olarak kabul edilmiştir.

Tıbbın öncüsü olarak kabul edilen  Hipokrat , Astrolojiye önem vermiş, dört elementle dört vücut sıvısını birleştirerek, hastalıkların nedenlerini vücutta bu elementlerden birinin fazla veya eksik olmasına dayandırmış ve çalışmalarında bu alana ayrı bir önem vermiştir.

Astroloji kendi içinde bir bilgeliğe sahiptir ve birçok bilim dalından yararlanır. Analitik psikolojinin kurucusu olan  C. Gustav Jung arketipler, bilinçaltının çalışma prensipleri ve eşzamanlılık yasası ile Astrolojiyi birleştirmiş ve Astroloji için şunları söylemiştir:

Şunu söylemeliyim ki, astrolojik verilerin, onlar olmasa anlayamayacağım bazı noktalara ışık tuttuğunu gördüm.

Astroloji kesinlikle fal değildir ve belirli istatistiksel değerlendirmeler ve hesaplamalara dayanan bir öngörü-tahmin sistemidir.

Günümüzde siyasetçiler, şirketler, kurumlar, sanatçılar ve işlerini doğru zamanda planlayarak iyi bir kariyer gelişimi planlayıp, maddi gelişimini en üst seviyede ilerletmek isteyen herkes astrolojiyi kullanmaktadır.

Astroloji Eğitimi Size Ne Katar ?

1)Genel kültürünüz artar.

2)İnsanları yargılamamayı ve hataları, olumlu/olumsuz yönleri ile olduğu gibi kabul etmeyi, onlar için en iyi çözüm önelerileri sunabilmeyi öğretir.

3)Kendinizi, davranış ve tavırlarınızı, yaşam yolunuzu, ilişkiler ve iş hayatınızdaki avantaj ve dezavantajlarınızı öğrenmenizi sağlar.

4)Kendinizi bilinçli şekilde geliştirmeye imkan sağlar.

5)Tarih, Coğrafya, Matematik, Sosyoloji, Sanat dalları, Psikoloji ve siyasetle ilgilenmenizi sağlar.

6)Birçok hatalı Astroloji uygulaması ile doğru Astroloji kullanımı arasındaki farkları öğretir.

7)Tevazu ve bilgeliğinizi geliştirir, sakinleştirir

8)Uzun zaman içinde insanlar, evren ve tabiat ile bütünlük algınızı geliştirir.

9)Sevdikleriniz, aileniz, arkadaşlarınız ve kendi haritalarınızı yorumlama becerisi kazanmanızı sağlar.

10)Beyin cimnastiği yapmanızı destekleyerek, unutkanlıkların önüne geçer.

11)Yaşam boyu devam eden öğrenme sürecini destekleyerek, kendinizi geliştirme arzunuzu pekiştirir.

12)Uzun vadede profesyonelleşmenizi ve ileride meslek olarak uygulayabilmenizi sağlar.

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN KATILABİLECEĞİNİZ SERTİFİKALI TEMEL VE İLERİ SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Astroloji Eğitimi Başlıyor ...

 

Eğitim Amacı:  Astroloji'nin tüm harita okuma tekniklerini sistemli ve düzenli olarak öğrenmek, uygulamak ve tam donanımlı Astroloji bilgisine sahip kişiler yetiştirmek. Arzu edenler sadece Temel Seviye Eğitimi alabileceği gibi, Temel Seviye bitirme sınavını verenler, İleri Seviye Eğitime devam ederek hem kişiler hem de ülkeler için öngörülerde bulunabilecek ve danışmanlık, eğitim verebilecek kapasiteye sahip, tercihe göre Astroloji eğitmenliği yapabilecek kişiler olarak yetişecektir.

En iyi astroloji eğitimi veren kurum ? Astroloji eğitimi müfredatı nedir ? Astroloji eğitimi ne kadar sürer ? Astroloji eğitimi 2020 ? Hangi astroloji akademisini tercih etmeliyim ? Astroloji eğitiminden sonra ne yapabilirim?

Türkiye ' de astroloji eğitimi ? İstanbul' da astroloji eğitimi ? Online astroloji eğitimi ? Astroloji eğitim fiyatları ? Astroloji eğitim fiyatları 2020 , Online astroloji eğitimi işleyişi ,online astrolojisi eğitimi programları, astroloji uzlaşma programları, astroloji okulu , online astroloji okulu, temel astroloji eğitimi ,online temel astroloji eğitimi ,orta seviye astroloji eğitimi, online seviye astroloji eğitimi, ileri seviye astroloji eğitimi, online ileri seviye astroloji eğitimi, astroloji okulu, online astroloji okulu, online astroloji okulu 2020,astroloji eğitimi,astroloji okulu,astroloji akademisi, astroloji kursu,,Astroloji eğitimi  ile ilgili tüm sorularınıza cevap arıyorsanız, 

Astroloji Eğitim hizmetlerimiz hakkında bilgi ve destek almak için

İletişim formu ile bilgilerinizi gönderin. Sizlere geri geri dönüş sağlayalım.

astroloji eğitimi  en iyi astroloji eğitimi  online astroloji eğitimi  nasıl astrolog olunur  en iyi astroloji eğitimi veren kurum  astroloji eğitim müfredatı  astroloji eğitimi ne kadar sürer  astroloji eğitimi 2019  hangi astroloji akademisini tercih etmeliyim  astroloji eğitiminden sonra ne yapabilirim  türkiyede astroloji eğitimi  istanbul da astroloji eğitimi  astroloji eğitimi fiyatları  astroloji eğitim fiyatları 2019  izmir astroloji eğitimi  ankara astroloji eğitimi  bursa astroloji eğitimi  temel astroloji eğitimi  online temel astroloji eğitimi  orta seviye astroloji eğitimi  online orta seviye astroloji eğitimi  ileri seviye astroloji eğitimi  online ileri seviye astroloji eğitimi  antalya astroloji eğitimi  bodrum astroloji eğitimi  astroloji eğitim programları  online astroloji eğitim programları  astroloji eğitimi uzlaşma programları  astroloji okulu  astroloji okulu 2019  online astroloji okulu  mart 2019 astroloji eğitimi  nisan 2019  nisan 2019 astroloji eğitimi  online astroloji eğitimi başlıyor  didem şarman astroloji okulu